بخشی از مطالبات فرهنگیان تا پایان اردیبهشت پرداخت می‌شود - ادپین

بخشی از مطالبات فرهنگیان تا پایان اردیبهشت پرداخت می‌شودمطالبات فرهنگیان, علیرضا سلیمی, کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان تا پایان اردیبهشت خبر داد.

علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه و مسئولانی از وزارت علوم جهت ارائه گزارش درباره مباحث بودجه ۹۸ در حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی در این جلسه حضور یافتند.

وی افزود: مطالبات وزارت آموزش و پرورش از دولت ۱۰ هزار میلیارد تومان است و قرار شد که تا پایان اردیبهشت از برخی از ردیف‌های بودجه، این مطالبات تعیین تکلیف و پرداخت شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اعتقاد اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات آن بود که مطالبات آموزش و پرورش به صورت یکجا پرداخت شود اما نوبخت بیان کرد که دولت توان این کار را ندارد و نمی‌تواند به صورت یکجا این مطالبات را پرداخت کند.

سلیمی با اشاره به اینکه در این جلسه مباحثی درباره طرح رتبه بندی معلمان مطرح شد، ادامه داد: متأسفانه اجرای طرح رتبه بندی معلمان هنوز با اما و اگر همراه است چرا که بودجه اختصاص یافته به آن در سقف دوم بودجه تخصیص داده شده است که این بودجه هم قطعاً محقق نمی‌شود.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار