قیمت دلار و یورو در بازار امروز | یکشنبه 15 اردیبهشت 98 - ادپین

قیمت دلار و یورو در بازار امروز | یکشنبه 15 اردیبهشت 98قیمت دلار, قیمت امروز دلار, قیمت امروز ارز, قیمت دلار در بازار آزاد تهران,قیمت دلار امروز 15 اردیبهشت,قیمت امروز دلار 15 اردیبهشت,قیمت امروز یورو,قیمت یورو امروز 15 اردیبهشت,قیمت امروز دلار در صرافی

امروز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه “قیمت دلار” با ۳۵۰ تومان افزایش قیمت نسبت به نرخ‌های پایانی شنبه، ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت با ۳۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی شنبه، ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، اما در صرافی‌های بانک‌ها ۴۰۰ تومان افزایش یافت و ۱۶ هزار ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار ۴۵۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۵ هزار و ۳۲۷ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۹۸۵ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند.

قیمت ارز بازار آزاد (تومان)

مظنه دلار ۱۴۹۰۰
یورو ۱۶۷۶۰
درهم امارات ۴۰۷۰
پوند ۱۹۷۹۵
دلار کانادا ۱۱۰۲۵
لیر ترکیه ۲۴۸۵
دلار استرالیا ۱۰۳۹۵
یوان چین ۲۲۰۰

فرارو

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار