«دعوت»؛ ویژه‌برنامه افطار شبکه یک با صدای آسرایی - ادپین

«دعوت»؛ ویژه‌برنامه افطار شبکه یک با صدای آسراییفرهنگي,دعوت,اسرايي,رمضان

تهران – ایرنا – تهیه کننده ویژه نامه «دعوت» که قرار است لحظات منتهی به اذان مغرب و افطار از شبکه یک سیما روی آنتن برود، گفت: خواندن تیتراژ شروع برنامه دعوت را به فریدون آسرایی سپردیم.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، دعوت نام ویژه‌برنامه افطار امسال شبکه یک سیما است که قرار است با رویکرد پرداختن به موضوعات چون خانواده، امید و سبک زندگی‌های خوب، مخاطبان روزه‌دار را در ساعات پایانی روزه‌داری هر روزشان همراهی کند.

کشاورز تهیه‌کننده این برنامه در این باره اعلام کرد: سری جدید دعوت با موضوعات و مفاهیمی چون خانواده، امید و بیان زندگی‌های خوب و آسان همراه است و در آن، هر شب روایتی امیدبخش و پندآموز از یک زندگی از استودیوی برنامه برای مخاطبان بازگو می‌شود.

وی افزود: تیتراژ شروع این برنامه تلویزیونی را فریدون آسرایی با ترانه‌ای از حسین غیاثی خوانده و تنظیم‌کننده این اثر هم بهروز صفاریان است. همچنین برای تیتراژ پایان برنامه هم یک اتفاق ویژه تدارک دیده‌ایم که امشب در نخستین قسمت برنامه از آن رونمایی خواهد شد.

از دیگر اتفاقات جالب توجه در این برنامه، عدم حضور مجری در آن است. در این برنامه هر روز روایت‌هایی از زندگی‌های متفاوت افراد بیان می‌شود و به جای استفاده از مجری، حجت‌الاسلام محمد برمایی در مقام کارشناس در برنامه حضور دارد و با مهمانان به گفت‌وگو می‌نشیند.

دعوت تا پایان ماه مبارک رمضان، هر شب حوالی ساعت 19 و 20 دقیقه روی آنتن می‌رود.

فراهنگ**9210**9246**

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار