آئین‌نامه امور مترجمان رسمی در حال بررسی و تدوین نهایی است - ادپین

آئین‌نامه امور مترجمان رسمی در حال بررسی و تدوین نهایی استمعاون حقوقی قوه قضاییه

معاون حقوقی قوه قضائیه با بیان اینکه آئین‌نامه ساماندهی اسناد و مدارک قوه قضائیه نیازمند اصلاحات است گفت: البته به زودی آئین‌نامه امور مترجمان رسمی به حوزه ریاست قوه قضائیه ارسال خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق معاون حقوقی قوه قضائیه با حضور در اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه، از بخش‌های مختلف این اداره کل شامل اداره تأیید اسناد ترجمه شده، اداره رسیدگی به تخلفات مترجمان رسمی، اداره مترجمان رسمی، اداره ترجمه دولتی اداره بایگانی و آرشیو الکترونیک و اداره ثبت و حفظ اسناد تاریخی (مهم و ملی) و انجام فعالیت‌های آن بازدید کرد.

معاون حقوقی قوه قضائیه در جریان این بازدید در خصوص «آیین‌نامه ساماندهی اسناد و مدارک قوه قضائیه» گفت: پیش‌نویس این آیین‌نامه که پیش از این در معاونت حقوقی با همکاری مراجع ذیربط تدوین شده بود، نیازمند اصلاحاتی است و انتظار می‌رود با برگزاری جلسات کارشناسی و تدوین نهایی به حوزه ریاست قوه قضائیه ارسال شود.

مصدق خاطرنشان کرد: آیین‌نامه امور مترجمان رسمی نیز در حال بررسی و تدوین نهایی در معاونت است و به زودی جهت تصویب به حوزه ریاست قوه قضائیه ارسال خواهد شد.

پیش از این نیز معاون حقوقی قوه قضائیه از ادارات کل تدوین لوایح و مقررات قضائی، اداره کل حقوقی، اداره کل حوزه معاونت و اداره تنقیح قوانین و مقررات قضائی بازدید کرده بود.

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار